Szkolenia certyfikacyjne dla sektora finansowego

Szkolenia certyfikacyjne dla sektora finansowego

Zapraszamy do udziału w szkoleniach przygotowującym do uzyskania certyfikatów Menedżer ds. Zarządzania Procesami i Jakości i Senior Menedżera ds. Zarządzania Procesami i Jakością realizowanych w ramach systemu standardów kwalifikacyjnych w sektorze finansowym.

Szkolenia umożliwiają gruntowne przygotowanie się do egzaminów certyfikacyjnych sygnowanych przez Związek Banków Polskich. Zagadnienia poruszane w czasie szkoleń obejmują zarządzanie procesami biznesowymi, analizę procesów, doskonalenie procesów metodami lean i six sigma, prowadzenie projektów i wdrażanie zmian w organizacji. W czasie szkoleń dla uzyskania kwalifikacji Senior Menedżera, tematyka poszerzone jest o strategiczne zarządzanie procesami, tworzenie systemu procesowego i pogłębienie tematów z zakresu podejścia lean i metod six sigma.

Adresatami szkoleń są wszyscy pracownicy instytucji sektora finansowego w Polsce, zaangażowani w prace związane z usprawnianiem procesów w swoich organizacjach.

W szczególności szkolenia będą przydatne dla:

  • osób pełniących różne role w systemach procesowych w swoich organizacjach np. właściciela lub lidera procesu, eksperta, koordynatora czy analityka procesu
  • kadry zarządzającej będącej uczestnikami procesów, odpowiedzialnej za wyniki
  • osób specjalizujących się w obszarze zarządzania procesami, pracowników centrów kompetencji procesowych
  • wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę z tego obszaru

Leave a Comment